עלה

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אבץ נחשב למינרל חיוני שנמצא כמעט בכל תא בגוף האדם – הוא לרוב, מעודד פעילות ומשפר את התהליכים הכימיים בגוף. הפעולה הזו מסייעת למערכת החיסונית, מזרזת ריפוי פצעים ומשמרת את חוש הטעם והריח. מלבד זאת, המינרל תורם במהלך ההיריון בכך שהוא עוזר לעובר להתפתח בצורה תקינה וכדומה. בשביל שתוכלו לצרוך אבץ בצורה תמידית, ניתן לאכול מאכלים מסוימים המכילים את החומר החיוני, דבר שיכול לעזור לכם לאורך היומיום. התוסף המינרלי נמצא במגוון רחב של מאכלים ובניהם: דגני בוקר, אגוזים, דגנים מלאים, בשר בקר, קטניות ועוד רבים. ככל שתספגו יותר מאכלים טבעיים המכילים אבץ, הספיגה תהיה יותר מהירה והתוצאה לא תאחר להגיע.

איך תדעו שיש לכם מחסור באבץ?

הרבה אנשים לא מודעים לבעיות שעלולות להתפתח כתוצאה מאי שימוש במינרל החשוב. את התופעות ניתן לראות על ילדים קטנים כאשר ישנו עיכוב בתהליך הגדילה. התופעות הללו משפיעות גם על מבוגרים אולם בצורה שונה כמו: נשירת שיער, שלשול, בעיות בתפקוד המיני, מחסור בתאבון, פצעים בעור, ירידה במשקל, פגיעה בחוש הטעם ותשישות. אולם סימנים אלו עלולים להופיע לא רק במקרה של מחסור באבץ אלא גם במקרים אחרים לכן, חשוב מאוד להיבדק בכל פעם על מנת לבדוק אם יש צורך במינרל החיוני. במידה וכן, תוכלו לשלב אותו במזון הטבעי והיומיומי שלכם ולפתור את הבעיות העתידיות. אחרי שהרופא מאושש כי אכן יש לכם מחסור מסיבות כאלה ואחרות, הוא ימליץ לכם מיד על נטילת כדורים טבעיים של חברת "סופרהב" שיחזירו את גופכם לשגרה. במקביל, הוא ימליץ לכם לשלב מאכלים שבהם קיים המינרל בשביל לזרז את תהליך ההבראה של הגוף.

גינקו בילובה

אחד ממני העצים העתיקים ביותר הוא גינקו בילובה שנחשב לאחד מהתרופות הנמכרות ביותר והמסייעות לשיפור הזיכרון. הסיבה המרכזית שבגללה יש שיפור משמעותי בזיכרון היא בגלל שהתוסף מסייע לתהליך זרימת הדם בגוף באמצעות פתיחת כלי דם, דבר שהופך את הדם לפחות דביק. מהסיבות הללו, גינקו בילובה משפר את הבריאות של זרימת הדם בכל אזורי הגוף הפנימיים כמו: הוורידים והעיניים. מלבד זרימת הדם שהופכת לטובה יותר עם נטילת התוסף. בנוסף, הוא מסייע למחלות רבות שעד היום לא נמצאה להם תרופה וודאית כמו: דמנציה, אלצהיימר, צליעה, גלאוקומה, ניוון מקולרי ועוד רבים. כשמדברים על מחלות השכחה הנפוצות בעיקר בגילאים מבוגרים, הצמח כאמור, לזרימת דם טובה יותר ולכן, תאי עצב שניזוקו כתוצאה מהמחלה, משתפרות לאחר השימוש בתוסף ומסייעות באופן אוטומטי בשיפור הזיכרון והחשיבה. מלבד האפשרות הזו, ניתן להבחין כי יש שיפור בתהליך החשיבה, הלמידה והזיכרון ובנוסף, גם על התפקוד הקוגנטיבי. אלו שחולים במחלת השכחה, נוטים לשכוח איך להתנהל עם אנשים במהלך היומיום ולכן, נטילת התוסף לאורך זמן מקלה על ביצוע הפעולות היומיומיות, מפחיתה תחושת דיכאון ובדידות ומשפרת את ההתנהגות החברתית שלא הייתה קיימת בעקבות המחלה. גינקו בילובה משמש הרבה אוכלוסיות שמתמודדות עם מחלות רבות ומאפשרת להם לחיות את החיים מחדש.

 

מאמרים נוספים

זה הזמן להפסיק להזיע

חלק קטן מהאוכלוסייה סובל מתופעת ההזעה המוגברת. אלו הסובלים ממנה יודעים כי זה אינו מצב המתרחש בחודשי הקיץ בלבד, שבהם ממילא חם מאוד, אלא לאורך

כללי

חיזוק חוסר ביטחון עצמי

חוסר בביטחון עצמי תוצאה של ביקורת עצמית תמידית. ביקורת עצמית תפגע בביטחון העצמי ותתאפיין בחשיבה מעוותת שמטרתה לשמור עלינו מכישלונות או מפגיעה רגשית שתיצור דימוי