השתלות שיניים בפתח תקווה

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פה חסר שיניים מתאים מאוד לתינוק קטן שנולד. זה חלק מהמתיקות ה'גוזלית' שאין אדם שלא נכבש בה. אך כאשר מדובר באדם מבוגר שלא הצליח לשמור על השיניים שלו או שהגנטיקה האחראית בין היתר גם על איכות השיניים, גרמה להזדקנותם ולהתרופפות של השיניים ובעקבות כך הם אבדו לו, אין מראה אומלל מזה. אדם ללא שיניים יוצר מראה מאוד לא נעים ומשרה תחושה של זקנה ומוזנחות. חוץ מהמראה יש גם את הבעיה הטכנית של אכילה ללא שיניים, דיבור ללא שיניים שנשמע גרוע מאוד ובקיצור, בעיה לגמרי לא פשוטה.

השתלת שיניים – כי לגוף יש חלקי חילוף…

כולנו זוכרים את דבר המפרסם שטען כי לגוף אין חלקי חילוף. הפרסומת הייתה עבור בעיות בסחוס אשר להם באמת אין פתרון אלא להקל על הכאב. אך כאשר מדובר בשיניים, למרבה המזל, יש גם יש אפשרות ליצור תחליף מוצלח ואפילו יפה יותר מהמקור, השתלות שיניים בפתח תקווה מנוסים יותר מכל מקום בארץ.

איך זה נעשה בעבר לעומת השתלת שיניים של היום?

השתלים של היום נעשים הרבה יותר מהר מאלו שנעשו בעבר. כאשר רופא השיניים רוצה לשתול את השיניים, עליו ליצור בתוך החניכיים תחליף לשורשים, ואת זה עושים באמצעות ברגים מטיטניום. כאשר בעבר המתין רופא השיניים לריפוי מלא של כל האזור כדי שהעצם תספיק להיבנות סביב השתל ורק אחר כך הורכבה השן, הרי שהיום ישנה אפשרות ליצור את השתל וגם את ההעמסה (שזה החיבור של השן המשוחזרת) ביום אחד.

מה גרם לשינוי?

האנשים של היום הם הרבה יותר חסרי סבלנות מאנשי הדור הקודם. זה בא לידי ביטוי בהרבה מישורים, וכשמדובר בשיניים חסרות, הרי שאין אדם שיבחר לבוא בקהל עם פה חסר שיניים. מסיבה זו אנחנו רואים היום שבהרבה מרפאות מציעים את השחזור המהיר של השיניים החסרות ואפילו תוך יום אחד בלבד.

לא לכל אחד תוכל להתאים השיטה של השתלה מהירה ומידית תוך יום אחד, אך להרבה פציינטים כן ניתן להעניק את השיניים החדשות בטיפול אחד, כך שהם יכולים להמשיך לחייך בחופשיות ובכיף מבלי להסתיר את העדרן של השיניים.

מאמרים נוספים

זה הזמן להפסיק להזיע

חלק קטן מהאוכלוסייה סובל מתופעת ההזעה המוגברת. אלו הסובלים ממנה יודעים כי זה אינו מצב המתרחש בחודשי הקיץ בלבד, שבהם ממילא חם מאוד, אלא לאורך

כללי

חיזוק חוסר ביטחון עצמי

חוסר בביטחון עצמי תוצאה של ביקורת עצמית תמידית. ביקורת עצמית תפגע בביטחון העצמי ותתאפיין בחשיבה מעוותת שמטרתה לשמור עלינו מכישלונות או מפגיעה רגשית שתיצור דימוי